web metrics
 
Pradžia - apie internetinių puslapių kūrimą
internetiniu puslapiu kurimas
atlikti internetinių puslapių kūrimo darbai
elektroninė parduotuvė - internetinės parduotuvės nuoma
kontaktai

Jūsų patikimumą rodo tinklalapyje publikuojama informacija. Sujungę Jūsų produkto charakteristikas ir internetinio marketingo žinias galime atskleisti Jūsų įmonės pranašumus.

Tinklalapis yra marketingo įrankis ir komunikacijos su klientu būdas – informuokite lankytojus apie save profesionaliai.


Paruošime Jūsų tinklalapio informaciją per 1 savaitę.
Kaina 140 Lt už lapą (times new roman, 12 pt, su formatavimu).

Vidutinio dydžio svetainės tekstai kainuoja ~ 600 – 1500 Lt.Kaip ruošime Jūsų informaciją?
Analizė

Per 2 val. interviu su Jumis surinksime informaciją apie produktą ir tikslinę auditoriją (klientų ratą, kurie įsigyja Jūsų produktą). Esame paruošę išsamią anketą, todėl išanalizuosime kiekvieną įmonės pranašumą ir surasime elegantiškus būdus jiems išreikšti.

Pokalbio metu numatysime tinklalapio mygtukų išdėstymą ir pavadinimus (tinklalapio struktūrą arba medį: apie mus, paslaugos, rekomendacijos, klientai, kontaktai ir kt.). Kadangi tinklalapio dizainas, remiasi būsimos informacijos blokais, rekomenduojame šią analizę atlikti prieš kalbant su dizaineriu.Informacijos ruošimas
Po analizės, per ~ 1 savaitę (priklausomai nuo informacijos kiekio ir užsakymo skubos) paruošime Jūsų tinklalapio tekstus, straipsnius, produktų aprašymus.

Persiųsime Jūsų korekcijai ir įtrauksime Jūsų pasiūlytus pakeitimus.


Kalbininko korekcija
Po to, kai patvirtinsite teksto turinį, kalbos specialistas atliks galutinį teksto redagavimą (kad išvengtume žodžių sandaros, linksnių, prielinksnių, formų vartojimo, žodžių tvarkos ir kitokių klaidų).


Informacijos perdavimas
Perduosime turtines autorines teises į tekstus Jūsų įmonei.

Perduosime Jūsų informaciją pageidaujamu būdu (el. paštu, CD ar popieriuje) Jums ir Jūsų tinklalapį kuriančiai kompanijai.


Garantijos
Dirbame be avanso – tai garantija, kad atliksime užduotis atsakingai ir greitai.

Atliekame neribotą skaičių koregavimų, kad be išlygų perteiktume produktą ir jo privalumus.

Argumentuosime kiekvieną turinio išdėstymo sprendimą, jeigu turėsite dėl to abejonių. Arba jį pakeisime.Kodėl verta mokėti 140 Lt, kai galite pasiruošti ją nemokamai?

Žinios
Esminį vaidmenį čia atlieka žinojimas:
trumpai ar išsamiai?
kur pateikti kainas?
ar galima naudoti būdvardžius?
kaip pavadinti skiltį „produktai“ ar „sporto prekės“?
ką rašyti skiltyje „apie įmonę“?
kuris argumentas motyvuoja pirkti?

Mūsų civilizacija pasiekė esamą lygį tik dėl darbų pasidalijimo – jeigu vis dar darytume viską patys, gyventume „natūrinių mainų eroje“... geriausiu atveju.
Rinkodara (kaip ir daugelis kitų sričių) jau sukaupė pakankamai žinių, kad pasiektų moksliškai pagrįstą lygį – čia nebėra spėliojimo ar atsitiktinumų: kiekvienas sprendimas gali būti grindžiamas patirtimi ir anksčiau atliktais tyrimais (pvz. skirtinguose miestuose publikuojama skirtinga to paties produkto reklama – palyginus išlaidas su pardavimų augimu miestuose, matome, kuri reklama yra efektyvesnė... ir net galime įvertinti kiek kainuoja vienas kontaktas naudojant pirmą ir antrą tekstą).

Tekstinė reklama tolsta nuo intuicijos ir nuo kūrybiškumo. Jos tikslas – išreikšti naudą, kurią patirs klientas priimdamas pozityvų sprendimą.
Šioje srityje (copywriting) profesionalumas reiškia „rašyti, kad parduotume“, o ne, kad sulauktume aplodismentų.
Jūsų laikas

Jeigu šiuo metu rūpinatės įmonės tinklalapiu esate arba verslo vadovas arba bent aukštesnio lygio vadovas.

Jūsų darbo diena vertingesnė už 140 Lt.


Ir, nors esate tas žmogus, kuris geriausiai pažįsta savo verslą, kad gerai parašytumėte sugaišite min. ~ 7 dienas. Prieš tai ~ 2 savaites gilinsitės į internetinio marketingo teorijas (įveskite „copywriting“ google paieškoje, jei nuspręsite tai daryti), kad įgytumėte bent šiek tiek supratimo apie tai ką ruošiatės daryti..

Tuo tarpu, anlizei sugaišite 2–3 val.

Pagal USA ir UK e-marketingo ekspertų R. Bly, C. Bentley, J. ir L. Price rekomendacijas parengėme anketą. Kiekvienas jos klausimas užduodamas taip, kad surinktume aiškią, konkrečią, į klientą orientuotą informaciją per optimalų laiką.
Užduosime Jums tokių klausimų, apie kuriuos net nesusimąstytumėte ruošdami informaciją.


Skambinkite dabar: +370 629 888 74

Informaciją ir tekstus Jūsų puslapiui ruošia Virtualių statybų partneris:

TextVox.lt - tekstinės informacijos redagavimas

 

Kiek tiksliai kainuos mano puslapis
Kiek tiksliai kainuos mano puslapis
jūs norite?
svetainės tipas?
IĮ „Virtualios statybos “ - internetinių puslapių kūrimas
© 2008-2011 UAB „Virtualios statybos “. Visos teisės saugomos.