web metrics
 
Pradžia - apie internetinių puslapių kūrimą
internetiniu puslapiu kurimas
atlikti internetinių puslapių kūrimo darbai
elektroninė parduotuvė - internetinės parduotuvės nuoma
kontaktai

Optimizavimas paieškos sistemoms (angl. Search Engine Optimization) yra procesas, kurio metu siekiama padidinti lankytojų skaičių puslapyje ir pagal pagrindinius raktažodžius, susijusius su puslapio turiniu, pakelti svetainę kuo aukščiau tarp paieškos sistemų rezultatų.

Internetinių puslapių reitingų kėlimas paieškos sistemose

SEO - tai jūsų svetainės lankytojų skaičiaus ir populiarumo didinimas. Šios sistemos tikslas - pakelti jūsų internetinio puslapio reitingus taip, kad jūsų puslapis pakliūtų tarp 10 pirmųjų paieškos rezultatų, paieškoje Google ir kitose.

Kodėl internetinių puslapių optimizavimas toks svarbus?

Kuo aukštesni bus jūsų reitingai paieškos rezultatuose, tuo daugiau lankytojų, ieškančių informacijos paieškos sistemose, ras ir ateis į jūsų internetinį puslapį. O tai atneš naudos jūsų įmonei, nes pritrauks daugiau realių pirkėjų bei klientų.

Optimizavimas paieškos sistemoms daromas ne tik naujiems kuriamiems interneto puslapiams, bet ir tiems, kurie jau sukurti. Puslapių optimizavimas - tai komandinis darbas. Išanalizavę jūsų svetainė puslapius, puslapių pozicijas paieškos sistemose bei konkurenciją, mes paruošime puslapio optimizavimo paieškos sistemoms planą ir atliksim reikalingus optimizavimo darbus:

  • optimizuotos tekstinės informacijos paruošimas - kartu su jumis mes sukursime optimizuotus tekstus kiekvienam jūsų svetainės puslapiui. Tai padės geriau internete išreklamuoti jūsų teikiamas paslaugas ir prekes.
  • paieškos žodžių sąrašai - tai žodžiai ir frazės, pagal kuriuos jus norėtumėte, kad lankytojai surastų jūsų internetį puslapį paieškos sistemose.
  • puslapių optimizavimo darbai - nematomi arba mažai matomi puslapių optimizavo darbai, puslapių vidinės struktūros optimizavimas ir pritaikymas paieškos sistemoms.
  • papildoma nemokama reklama interneto kataloguose - tai sąrašas nemokamų interneto katalogų, kuriuose užregistruosime internetinį puslapį, o tai leis dar labiau išreklamuoti jūsų įmonę bei pakelti internetinio puslapio reitingus.

Optimizavimo paieškos sistemoms planas ir darbai bus derinami su jumis. Po optimizavimo paieškos sistemoms darbų pradžios, pirmus pasikeitimus jūs pamatysite jau po 2 - 5 savaičių.

Kiek tiksliai kainuos mano puslapis
Kiek tiksliai kainuos mano puslapis
jūs norite?
svetainės tipas?
IĮ „Virtualios statybos “ - internetinių puslapių kūrimas
© 2008-2011 UAB „Virtualios statybos “. Visos teisės saugomos.